Dočasná nefunkčnost stránek

Omlouváme se za občasné výpadky stránek, přecházíme na nový systém a do plného spuštění nových stránek může docházet k občasným výpadkům, děkujeme za pochopení.

Restaurace a kuchyně

Restaurace Jindřichohradecko

Restaurace se nachází v obci Dolní Žďár jen několik minut od centra města Jindřichův Hradec.

Restaurace U Černého čápa je rozdělena na kuřáckou a nekuřákou část. Pro Vaše nejmenší je tu připraven i dětský koutek. Za pěkného počasí je možné posedět na venkovní terase a děti si mohou hrát na venkovním hřišti.

Venkovní posezení Restaurace U Černého čápa

V létě si pak můžete během slunečného odpoledne či vlahého večera posedět na rozlehlé letní terase. Terasa Restaurace U Černého čápa je oblíbeným místem cyklistů, jež projíždí do nedalekého města Jindřichův Hradec nebo okolních vesnic. Nabízíme Vám zážitkovou kuchyni, viz. jídelní lístek.

Firemní večírek, oslava či svatba Jindřichův Hradec

Restaurace má salonek určený pro cca 20 osob, kde vám zajistíme soukromí vaši uzavřené společnosti. Chcete-li uspořádat rodinnou oslavu, svatební či promoční hostinu, nebo třeba firemní večírek.

Využijte služeb našeho Cateringového servisu. Máme bohaté zkušenosti s přípravou rautů, hodů, firemních občerstvení, slavnostních večeří, svatebních hostin a promocí. Poskytneme dovoz i odvoz hostů nad 4 osoby do okruhu 10 km zdarma.